Bez prutu a navijáku ani ránu. Nebo spíše bez prutu ani rybu

Prý se dá chytit ryba i na klacek, ale jaká asi bude?

Určitě se všichni shodneme, že výběr rybářského prutu dokáže ovlivnit výsledek rybolovu a může z něj udělat velké fiasko nebo úspěšnou akci završenou velkým úlovkem. Proto není radno výběr rybářského prutu podcenit.

Rybářský prut a naviják je základ

Dělení rybářských prutů je na první pohled trochu komplikované, ale pro zkušené rybáře to je úplná samozřejmost a banální věc. V každém případě si pro zjednodušení můžeme udělat dvě kategorie a to rybářské pruty samotné a pak pruty v setu s navijákem.

Rybářský prut + naviják v akci 1 + 1

Není potřeba se zaobírat tím, zda se k sobě vámi vybraný prut a naviják budou hodit.
Můžete si rovnou vybrat rybářský set, který je navíc v akci a starost o kompatibilitu nechte na nás.

Rybářský prut není levná záležitost

Stejně tak kvalitní naviják neseženete za pár korun. Proto je jistě každý rád, když se objeví akce, jako je tato, kde je možné zakoupit v akci rybářský prut rovnou i s navijákem.

Set (prut + naviják) v akci je k dispozici v několika variantách a různých cenových relacích tak, aby si mohl vybrat úplně každý.

Začínající rybář s omezeným rozpočtem i náročný profesionál s nejvyššími požadavky na materiál, kvalitu a další kritéria, kteří ostatní možná ani neberou v potaz.

Navijáky v akci s prutem

Můžete tak v akci zakoupit prut, u kterého je naviják s přední brzdou i zadní brzdou. S volnoběžnou brzdou i s bojovou brzdou. Naším cílem je, aby si vybral každý, a zatím se nám to úspěšně daří.

Díky akci 1 + 1 zdarma prut + naviják máte kvalitní set za příznivou cenu. Začínající rybář je prutem a navijákem vybaven, můžete začít plánovat, kam na rybářskou dovolenou.