Proč jsem kdysi začal tvořit rybářský portál Chytat.cz

Rybaření je o přírodě, vodě a zážitcích s kamarády na rybách, ale také vybavení na ryby.

Každý ze začínajících rybářů potřebuje základní rybářské vybavení.  Začne s nákupovat základní rybářské vybavení.
I já jsem tak před 45 lety začínal.

Moc jsem nemusel nakupovat, dostal jsem od strejdy dva bambusáky, navijáky REX, klasika a naviják STABIL, což už byl naviják, „přehraďácká špička“. Dnes jsou možnosti pro rybáře daleko větší, vybavení pro rybáře, pruty, navijáky, lehátka a další potřební vybavení na ryby se dají koupit ve spoustě rybářských obchodů.

Jak a kde nakoupit rybářské vybavení za rozumnou cenu?

Základní rybářské vybavení můžete koupit v kamenných prodejnách, ale nejvíce se nakupuje v rybářských e-shopech. Výhody nákupu přes e-shop

Já se na portálu chytat.cz soustředím hlavně na levnější, a pro začátečníky dostupnější nabídku rybářské vybavení 1 + 1 zdarma.

Nejsou to sice grafiťáky, x bojovek na navijáku, ale ve většině případů taková rybářská výbava bohatě stačí na to, aby si člověk zachytal, a měl on i ryba šanci.

Jeden výrobek koupím, druhý dostanu zdarma k tomu. Ano, může se ozvat kolega rybář, který řekne, že se dá rybářské vybavení pořídit i po jednotlivých kusech. Může. Nákupem 1+1 si od počátku „sladíte“ vercajk v jednotném duchu. Stejně budete celý život dokupovat podle potřeby 😀

Podobná situace nastávám při výběru rybářské dovolené

Po celé republice existuje celá řada státních rybářských revírů. Své kouzlo ale mají i soukromé rybářské revíry, kde najdete násadu velkých, trofejních ryb, protože se o ně majitel revíru stará a zvyšuje možnost chytit si trofejní rybu. Rybářský lístek mám, jezdím/chodím chytat na řeky, rybníky, občas i na přehradu.

Jsem 55+, a tak si víc vážím drobnějšího pohodlí, zejména na rybách. V bivaku jsem spal mnohokrát a považuji to za jedenu z nejlepších rybářských zážitků, zejména, pokud to bylo s partou kamarádů. Do projektu se přidal Pepa.

Hotel, penzion nebo areál s vlastním rybníkem

Dovolená pro rybáře a jeho rodinu se vším všudy. Ubytování pod pevnou střechou, zajištěná strava, občerstvení a další možnosti aktivního prožití dovolené. To jsou hotely, resorty a penziony s vlastním rybníkem.

Proč toho nevyužít, a nestrávit příjemnou rybářskou dovolenou s rodinou.Mít možnost rybařit kdykoliv přes den, rodina nestrádá, sportoviště, občerstvení a další aktivity v areálu nebo nadosah. To je příjemná rodinná dovolená pro rybáře a rodinu se vším všudy.

Petrův zdar. Radek a Pepa