Kde chytat ryby v Olomouckém kraji s ubytováním pro rybáře a bez povolenky

Uvítáme informaci o dalších soukromých rybářských revírech které znáte. Ceny povolenek se mohou aktuálně měnit.
Díky za foto nebo příběh, kde jste si pěkně zachytali.
Petrův Zdar přeje admin.

Chybí zde vaše ubytování s možností rybaření? Napište nám na obchod@chytat.cz, domluvíme se.

Sobáčovský rybník
Sobáčovský rybník najdete u Litovele. Rybník je zarybněn převážně kaprem, amurem a dravci. Cejna si můžete nechat bez omezení počtu a váhy. Na rybníku můžete chytat i v noci, občerstvení je zajištěno a ubytovat rybáře je možné v chatkách pro 4 osoby kolem rybníka. Sobáčovský rybník
Nádrž Skalička
Nádrž Skalička nedaleko Hranic na Moravě. Na rybníku je chytání v mimopstruhovém a pstruhovém režimu. Rybník je zarybněn převážně kaprem, včetně trofejních ryb. Pstruha můžete chytit kapitálního. Ubytování v chatkách u břehu nádrže. Noční rybolov umožněn. Občerstvení v bufetu, sociální zařízení, WIFI,,. Nádrž Skalička.
Sportovní rybolov Čertovy rybníky
Čertovy rybníky najdete u obce Čunín. Rybník je zarybněn převážně kaprem, můžete chytat i pstruhy. Noční rybolov dle dohody. Občerstvení v bufetu. Čertovy rybníky.
Vodní nádrž Jadran a pískovna Balaton
Nádrž Jadrana a pískovnu Balaton najdete u Oseku nad Bečvou. Rybaření pouze pro majitele státního rybářského lístku. Rybářský revír Jadran .
Mlýnský rybník
Mlýnský rybník v Drahanovicích u Olomouce. Nádrž je zarybněna kapry, amury, líny, jesetery, štiky, candáti, pstruh a siven. Noční rybolov dle dohody, zimní lov na dirkách.
Mlýnský rybník
Sportovní rybolov Amerika
Sportovní rybolov Amerika, Holice u Olomouce. Areál s celoročním provozem. Možnost stanování, bivak a karavan. Stravování v hospodě, možnost grilování a pořádání akci. Zarybnění kapry, amury, štiky a sumec. Sportovní rybolov Amerika 
Rybáři Čehovice
Rybník Čehovice.  Zarybnění kapry, amury, štiky, candát a sumec. Rybník Čehovice
Rybářský revír Továčovská jezera
Továčovská jezera nabízí rybolov na mimopstruhovém revíru. Továčovská jezera