Levná ochrana věcí na rybách

Čas od času se stane, že se objeví zpráva, že rybářům bylo odcizeno jejich drahé vybavení přímo na rybách, přitom tomu jde snadno a levně předcházet díky pořízení fotopasti, které bude vaše drahé vybavení chránit ve dne v noci.

Fotopasti zažívají boom

Stále více roste zájem o fotopasti, nejen mezi myslivci nebo milovníky rybaření, ale také mezi lidmi, kteří se rozhodnou chránit svůj majetek jinak, než tomu bylo doposud – pořízením drahých kamerových systémů.

Fotopasti jsou oproti kamerovým systémům několikanásobně levnější, jejich instalace zabere pár minut a není nutné vše propojovat kabely, provoz zajišťují baterie, takže pokud se rozhodnete fotopast přemístit, není problém, vše opět zabere pouze pár minut.

Rybaření a fotopast, jde to k sobě?

Asi málo lidí by napadlo spojit rybaření a využití fotopasti, opak je však pravdou.
Fotopast může i na rybách sloužit jako nástroj pro ochranu před zloději. Pokud máte nahozeno, čekáte a padne na Vás únava, nemusíte se bát, že po probuzení již své věci nikdy neuvidíte, stačí pouze chytře umístit fotopast a v klidu můžete jít relaxovat do stanu, kdyby se náhodou někdo pokusil obohatit, vše budete mít zaznamenáno na fotopasti a dopadení takového neřáda bude otázkou chvilky.

Nemusíte se bát, že koupě fotopasti nějak výrazně naruší váš rodinný rozpočet, na trhu je velké množství kvalitních přesto levných fotopastí, které pro takové využití bohatě stačí. Navíc existuje i možnost koupě výhodného balíčku, kde kromě fotopasti najdete i to nejpotřebnější vybavení – paměťovou kartu a sadu baterií, které zaručí dlouhou výdrž.

fotopast-bunaty

 

 

Mezi kvalitní a levné fotopasti lze zařadit určitě fotopasti značky Bunaty, ScoutGuard, Acorn nebo Browning. Ty mají nejlepší poměr cena/výkon a snímky pořízené například v noci jsou z těchto fotopastí velmi kvalitní, navíc jak už bylo zmíněno výše, dají se pořídit ve výhodných balíčcích včetně baterie a SD karty.

Nechybí vám něco na ryby?