Na ryby do Španělska nebo Chorvatska?

Dilema. Dovolenou chci strávit příjemně, v klidu a s rodinou.

Co s tím, jak vyjít všem vstříc a přesto si splnit sen.
Zachytat si na ověřených revírech, kde lze chytit velkou rybu, takřka trofejní.
Velký pstruh, štika, nebo candát je v těchto vodách možným úlovkem. Sumec je jasnou volbou, kterou nemusím zdůrazňovat. Mořský okoun, nebo merlin je zatím jen sen -.)

Obojí vám umožní řeky a přehrady na lokalitách v Chorvatsku a Španělsku.

Stačí si jen vybrat, kam pojedete. Jak a kde vybrat správný cíl cesty?

Po česku jezdím sám, revírů znám dost. Státních i soukromých.
Do zahraničí doporučuji dvě cestovní kanceláře, které jsou schopni zajistit kompletní rybářskou výpravu s kamarády, nebo přímo pořádají rybářské dovolené.

Cestovní agenturu, kterou mohu doporučit je Worldfishing.cz.
Zajistí vám nejen individuální rybářské zájezdy a pobyty na míru dle vašeho požadavku, ale zprostředkují i rodinné dovolené spojené s rybolovem nebo potápěním. Podívejte se na nabídku zájezdů, třeba najdete ten svůj. Pokud chcete víc, stačí poslat dotaz, nebo zavolat a určitě najdete tu správnou rybářskou dovolenou pro sebe, s kamarády, nebo rodinou.

Cestovní kancelář Pepa
CK se širokým a celosvětovým záběrem na všechny lokality a zajímavá rybářská místa. Zájezdy do Španělska najdete na jejich stránkách.

Na co by jste ale neměli zapomenout je cestovní pojištění.
Znáte to. Břehy bývají vysoké, tráva mokrá a voda je plná kamenů a nástrah. Nikomu nic zlého nepřeji, pouze upozorňuji na eventuální riziko.

Ten kdo vyrazí na rybářskou dovolenou, ať fotí a posílá fotky svých úlovků, nebo pěkných míst. Vaše foto publikujeme a oceníme drobným dárkem.

Přejeme příjemnou rybářskou dovolenou s rodinou.

Nechybí vám něco na ryby?