Fotopast, kupte praktický dárek pro rybáře

Patříte mezi ty, kteří brouzdají v čase před Vánoci mezi obchodními domy, na internetu a stále si nevědí rady co komu koupit za dárek?

Nemáte představu, co by ten človíček užil nebo co by mu způsobilo radost. Rada je prostá, nevzdávat se předčasně a zvolit originální a praktický dárek.

Náš děda je vášnivý rybář.

Samozřejmě všechny věci na chytání ryb a vše co k tomu potřebuje má. Ostatní, například „měkké“ dárky jdou mimo.

Bylo mi jasné, že největší radost by mu udělalo něco, co by využil na rybách. Párkrát jsem s ním jel na ryby a pozoroval ho při lovu. Dlouho jsem přemýšlel a hledal, co by mu mohlo ještě chybět.
Při brouzdání po internetu jsem narazil na webové stránky a dostal jsem nápad. To je přece ono.

Nedávno si stěžoval, že nemůže jezdit v noci chytat ryby. Prý už mu občas padne hlava a tak si zdřímne. V dnešní době pytláci nejdou po rybách, spíš ukradnou rybářské vybavení nebo auto.
Kdybych mu koupil fotopast, tak mu tím rozhodně udělám radost a upřímně, sobě také, protože jsem fanda zase do takovýchto věciček.

Taková fotopast je vlastně běžný digitální fotoaparát, jen spoušť je nahrazena pohybovým čidlem. Výhodou je, že snímky se fotí za tmy a jsou zcela zřetelné. Navíc je na fotografii vidět datum a čas pořízení. Takže to je taková jistá ochrana.
Čím více se prokousávám stránkami, jsem přesvědčený o správném výběru. Firma BUNATY je přímý dovozce a patří mezi největší distributory u nás. Mají širokou nabídku podobných produktů a dostatečné informace i s video návodem.
Tak rozhodnuto.

[unitegallery fotopast]

Jako dárek k zakoupené fotopasti dostaneme kovový box na její ochranu, SD kartu, na kterou se dá uložit až 4 000 fotografií a baterie. Výhodou je její skladnost, tak se dá snadno sbalit a přenést na jiné místo. Tím by se dala využít i doma, kdy by se mohla nastavit na garáž.
Letošní dárek se mi vydařil. Děda si bude moct u vody i schrupnout a babička bude taky klidnější, že bude pod dohledem.

Nechybí vám něco na ryby?