Seznam rybářských revírů na jižní Moravě s chytáním bez rybářského lístku

Zukalův rybník - ráj pstruhařů
Zukalův rybník v Podolí u Brna. Rybářská idilka při lovu prstruhů a sivenů. Trofejní pstruzi a siveni nad 2 kg, zlatý pstruh kolem 3 kg. Vyhlášený rybářský revír na zimní lov na dirkách. Občerstvení v hospůdce, parkoviště, mola u břehu a další služby pro rybáře. Zukalův rybník.
Sportovní rybolov rybníku Šimlochy
Rybník Šimlochy najdete nedaleko Vojkovic. Rybník v rekreační oblasti s kapitálními kousky. Kapři, líni, candáti, amuři a další druhy ryb. Příjemná a klidná lokalita pro rybolov. Rybník Šimlochy.
Rybník Štěrkáč
Rybník Štěrkáč najdete v obci Zaječí. Rybník vznikl z bývalého štěrkoviště a je součástí Vinařství u Kapličky. Bohatě zarybněné rybí obsádkou kapr, amur, štika, sumec, jeseter a vyza velká. Ubytování v chatkách a bivakování pro rybáře, Rybník Štěrkáč.
Sportovní rybolov Božice
Rybník Božice u Znojma. Rybník je bohatě zarybněn, Na rybníku se pořá Božická kaprařská Padesátka. Rybník Božice.
Sportovní rybolov Rohatec - Soboňky
 Sportovní rybolov Rohatec – Soboňky na rybářství Pánksý u Hodonína.  Rybník je převážně zarybněn kapry. Chytá se omezeně do cca října. Jedná se o konzumní rybolov, chytni a vem si ho.Zimní rybolov na dirkách povolen. Sportovní rybolov Rohatec – Soboňky .
Františkův rybník
Františkův rybník se nachází v lokalitě Lednicko-Valtického areálu. Možnost bivakování, chytá se na 3 pruty chyť a pusť. Františkův rybník .
Sportovní rybolov rybník Skřípov
Rybník Skřípov u Dambořic. Rybník v krásném prostředí, kapři a amuři kolem 100 cm, běžná násada kapra je 4 – 6 kg. Koi kapři okolo 70 cm. Možnost bivakování a stanování u rybníka. Rybník Skřípov.
Rybníkářství Pohořelice
Rybníkářství Pohořelice nabízí sportovní rybolov na několika lokalitách. Revír – Výtažník A, Revír – Pod mlýnem, Revír DYJE 6, Revír – Výtažník A, Revír – VN Těšetice. Rybníkářství Pohořelice.
Sportovní rybolov na rybníku Záhumenný
Rybník Záhumenný se nachází asi 10 km od Moravských Budějovic. V rybníku najdete kapra, amur, lín, KOI kapr, okoun, parma, štika, sumec, candát a bílá ryba. Bivakování a stanováníí na rybníku povoleno, chatka pro dvě osoby. Možnost nočního rybolovu. Rybník Záhumenný.
Sportovní rybolov na Gruntech
Nádrž Grunty je vyhlášená jako rybářský revír s trofejní rybou. Kapři nad 30 kg, štiky, candáti a sumci nad 100 kg. Možnost ubytování v karavanech, bivak a stanování. Nádrž Grunty.
Nádrž Hostim - Nedveka
Nádrž Hostim – Nedveka nedaleko obce Hostim. Sportovní rybolov na vymezených lovných místech. Trofejní kapři 6 – 14 kg, amur 11 – 20.5 kg Nádrž Hostim – Nedveka.
Sportovní rybolov na rybníku Olšovec
Rybník Olšovec najdete v Jedovnicích. Rybářská sezóna pouze v letních měsících od července do září. Možnost ubytování a stravování, jedná se o rekreační areál. Rybník Olšovec.
Porčův mlýn Býkovice
Sportovní rybolov chyť a pusť na na rybníku Býkovice. Chytat můžete kapry, amury a další ryby. Ideální pro dovolenou a víkend. Ubytování s rybařením u Porčova mlýna.  Rybník Býkovice .
Rybolov Havelka Orca
Sportovní rybolov na rybníku Semič. Chytat můžete kapry, amury, jesetery a líny všech velikostí včetně trofejních kusů. Půjčovna rybářského vybavení, občerstvení. Rybník Semič najdete v Sudici u Boskovic.
Klub Lhéta
Sportovní rybolov na rybníku Lhéta u Přísnotic. Chytat můžete kapry, amury, tolstolobiky, sumec a candát se zde také najde. Zimní rybolov na dirkách. Rybník Lhéta .
Klemovský rybník
Sportovní rybolov na Klemovském rybníku Doubravice nad Svitavou. Zarybněno trofejními kapry. Amur, štika, candát a další druhy ryb. Chytá se bez protihrotu, povinnost podložky a dezinfekce. Chyť a pusť, ulovenou rybu lze odkoupit. Klemovský rybník.
Sportovní rybolov Oborský rybník
Oborský rybník je nyní svazovou vodou – revír Býkovka 1A.