Signalizátory záběru v akci 1 + 1 zdarma

Situace, kdy dlouhé hodiny čekáte u prutu a čekáte na záběr, který přijde zrovna ve chvíli, kdy si odběhnete na záchod nebo pro pití, straší snad každého rybáře.

K tomu, aby k podobným událostem nedocházelo, vám skvěle poslouží signalizátory záběru, které by ve vaší základní výbavě rozhodně neměly chybět. Jak vlastně takové signalizátory záběru vlastně fungují? O tom vám povyprávíme v následujících řádcích.

Jak fungují signalizátory záběru

Jedná se o rybářské vybavení, které zaznamenává každý sebemenší pohyb vlasce. Různými způsoby vás na něj poté upozorní, aby vám už nikdy žádná ryby neunikla bez boje. Signalizátory se na trhu objevují hned v několika různých provedeních:

  • mechanické
  • elektronické
  • swinger

 

 

Mechanické signalizátory záběru si můžete představit jako takový přívěšek, který se umisťuje mezi očka nebo na špičku prutu. Většinou se prodává ve tvaru bambule, kroužku nebo rolničky. Na to, že se ryba snaží sníst vaši návnadu, vás upozorní pohybem nahoru nebo dolů. Bývá k dostání ve všech různých barevných provedeních, ale většinou se vyplatí vsadit na fosforeskující, který je dobře vidět. Hlavní předností je nízká cena a také uživatelská přívětivost. Snadno jej totiž nasadíte a následně zas sundáte.

Další typy signalizátorů záběru

Elektronické signalizátory pohybu se upevňují na rybářskou vidličku či stojan. O záběru ryby vás informují buďto zvukem nebo světelným signálem. Mezi výhody patří spolehlivost a také možnost připojení bezdrátové příposlechu. Navíc jej můžete využít pro více prutů najednou.
Signalizátory záběru můžete výhodně koupit v akci 1 +1 zdarma.

Swinger jsou kombinací dvou předchozích typů

Vypadají v podstatě jako ty mechanické, ale navíc ještě přinášejí zvukovou či světelnou signalizaci. S nimi budete neustále vědět, co se pod hladinou děje. Samozřejmě je na posouzení každého z vás, pro který se nakonec rozhodnete. Každému totiž vyhovuje něco jiného.