Sportovní rybolov na Rozkoši

Rybaření na vodní nádrži Rozkoš.

Jak využít svoji dovolenou a strávit příjemné dny s rodinou v pěkném prostředí ve Východních Čechách a přitom si pěkně zachytat?
Výhod rybářské dovolené u přehrady Rozkoš je spousta. Zajímavá lokalita, kde najdete různé památky, naučné stezky a známá města. Návštěva blízkého Polska je variantou celodenního výletu s rodinou. Sportovci si zde také přijdou na své.

Babiččino údolí Vás přivede ve vzpomínkách zpět do školních let. Naučná stezka Státní přírodní rezervací nabízí několik zajímavých zastávek na různých místech.

Široká síť cyklostezek různých variant obtížnosti a vzdálenosti. Například cyklotrasa Boženy Němcové vám ukáže krásy Ratibořicka.

Pokud vám tato lokalita připadá zajímavá, ještě jste zde nebyly a chcete si v přírodě užít volné dny, stačí jediné. Rozhodnout se, najít ubytování a vyrazit.

Náš tip na ubytování je Autocamping Rozkoš.  Kompletně zařízený areál s ubytováním v chatkách, apartmánech, nebo ve vlastních stanech a karavanech. Kompletní servis služeb najdete přímo v areálu. O zábavu dětí je postaráno díky mnoha sportovištím a dalším možnostem.
Vodní sporty a další volnočasové aktivity na vás čekají.

Pokud k nám přijedete na dovolenous pejskem, nezapomeňte na základní potřeby. Požadujeme kožené obojky pro psy pro případ, že by jste se chtěli pohybovat se psem po areálu.
Adrenalinové zážitky jsou pro připraveny pro všechny ubytované, bez ohledu na věk.
Motokáry pro každého, bazény a brouzdaliště pro nejmenší, půjčovna skůtrů … Kompletní nabídku služeb v areálu ATC Rozkoš si můžete prohlédnout ZDE

Rybáři mají možnost chytat na 4 úsecích rybářského revír.
Jedná se o státní rybářský revír č. 451200 nádrž Rozkoš v k.ú. Česká Skalice o rozloze 1080 ha. Pro rybolov jsou na revíru určeny 4 úseky.
Prodej hostovacích povolenek je celoročně na recepci  autokempu, každý den 7,00 – 19,00 hod. Ceny hostenek a další podmínky najdete ZDE

Přejeme příjemnou dovolenou, spoustu zážitků a pohybu na čerstvém vzduchu.

Rybářům přejeme hodně záběrů a pěknou trofejní rybu.

Nechybí vám něco na ryby?